Katowice: 537 334 360 Wroclaw: 535 359 025 Warszawa: 536 958 778  Gdańsk: 533 359 025

nowy

ONA BLOK PRO 170GR/6OZ

55,29 zł

-10%

49,76 złbrutto

OBNIŻONA CENA

ONA BLOK PRO 170GR/6OZ 5 1 5 2

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 2

ONA to prawdziwy neutralizator zapachów. Bezpośrednio wiąze się z cząsteczkami lotnymi nieprzyjemnego zapachu, czyniąc je bezwonnymi, neutralnymi i bezpiecznymi dla otoczenia.

W celu uzyskania całkowitej neutralizacji, należy upewnić się że w powietrzu znajduje się wystarczająca ilość neutralizatora. Więcej nieprzyjemnego zapachu oznacza zastosowanie większei ilości neutralizatora ONA. Dla lepszego efektu należy odsłonić większą powierzchnię żelu.

ONA NEUTRALIZUJE WSZYSTKIE ZNANE ZAPACHY

Produkty ONA zostały pierwotnie opracowane do zastosowania na skalę przemysłową, w takich miejscach jak oczyszczalnia ścieków, zakłady utylizacji zwierząt i terminale ropy naftowej. Zatem masz gwarancję, że wszystkie zapachy, które napotkach na swojej drodze zostaną wyeliminowane.

Ona usuwa nieprzyjemne zapachy z papieroswów i cygar, spalenizny, przykre zapachy z toalet, cuchnącą wydzielinę skunksa, zgniłe jedzenie, zapachy ze składowiska śmieci, zabudowanych ogrodów, odór kompostu, odór z przenośnych toalet, kuwet, nieprzyjemne zapachy powstałe podczas gotowania, oraz inne uciążliwe zapachy.

Opis:

  • Bloki neutralizujące, zapachowe ONA o delikatnym, odświeżającym zapachu tropikalnym
  • skutecznie neutralizują niechciane zapachy
  • można je używać niezależnie lub przy ciągu powietrza w celu lepszej cyrkulacji- niezwykła wydajność 1 bloku 175gr pozwala na zniwelowanie niechcianego zapachu w pokoju,  garderobie, samochodzie etc.
  • bardzo długa żywotność, nawet do 30% wydajności po 50dniach używania
  • produkty ONA są mogą być użyte wokół ludzi, zwierząt, roślin, są eko-przyjazne i bezpieczne
  • rozmiar pozwala zostawić ONA Block prawie wszędzie, a jego skuteczność zapewni długotrwałą kontrole zapachów
  • waga: 175g wymiary: 7,5x8cm

SPOSOBY UŻYCIA NEUTRALIZATORÓW ZAPACHU

  1. PŁYNY: Miejsca takie jak tapicerki czy dywany trzeba spryskiwać 1 x dziennie maksymalnie do 7 dni. Pryskamy dane miejsce dość obficie i pozostawiamy do wyschnięcia. Zapachy takie jak zapach benzyny, ropy, moczu zwierząt czy nafty znika na dobre już po 7 dniach.
  2. SPRAYE: Rozpylać produkt w powietrzu lub na konkretne miejsce (np. tapicerka).
  3. BLOKI, ŻELE: Produkt położyć w okolicy brzydkiego zapachu i wystarczy otworzyć wieczko. Żele dodatkowo można rozsypać w kilku miejscach (np. przewód wentylacyjny). Można użyć bardzo skutecznych systemów rozdmuchujących, które nakłada się na wieko żelu. Żeli i bloki potrzebują od kilku do kilkunastu godzin na pełne rozproszenie się po pomieszczeniu 

UWAGA! Żeby produkty ONA były skuteczne musi być użyta ich odpowiednia ilość. Przy płynach i sprayach zalecane jest używane aż do skutku jednak nie częściej niż 1 x dziennie. 

Zobacz też

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej kategorii

ONA

Baza wiedzy

Polecane produkty