Katowice: 537 334 360 Wroclaw: 535 359 025 Warszawa: 536 958 778  Gdansk: 533 359 025

nowy

KIEFERLE HUKINOL 500ML, ZAPACHOWY ODSTRASZACZ NA DZIKIE ZWIERZĘTA: JELENIE, SARNY, DZIKI, LISY, KUNY...

241,18 zł

-10%

217,06 złbrutto

OBNIŻONA CENA

KIEFERLE HUKINOL 500ML, ZAPACHOWY ODSTRASZACZ NA DZIKIE ZWIERZĘTA: JELENIE, SARNY, DZIKI, LISY, KUNY... 5 1 5 8

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 8

HUKINOL to najbardziej znany i ceniony przez swoją skuteczność środek odstraszający dziką zwierzynę. Zawarty w Hukinolu koncentrat ludzkiego potu pozwala na znaczne zmniejszenie szkód łowieckich wyrządzanych na polach i łąkach przez dziki czy zwierzynę płową. Jeśli nie chcesz aby Twoje rośliny uprawiane na zewnątrz (outdoor) stały się karmą dla dzików, jeleni czy saren, koniecznie zaopatrz się w ten repelent. HUKINOL został już sprawdzony przez miliony rolników na całym świecie, gdzie skutecznie zabezbiecza pola uprawne, sady i posesje przed niepożądaną obecnością dzikich zwierząt. HUKINOL jest środkiem nietoksycznym i w żaden sposób nie zagraża odstraszanym zwierzętom. Repelent ten nie działa negatywnie na glebę oraz rośliny, co czyni go skutecznym odstraszaczem również w uprawach ekologicznych.

HUKINOL to środek odstraszający o długim działaniu. Przy normalnych opadach deszczu działa do 2 tygodni. Przy niewielkich opadach czas ten może się wydłużyć nawet do miesiąca. Z powodzeniem odpędzisz dzięki niemu dziki, sarny, jelenie, lisy, kuny czy bobry.

Sposób użycia:
Aby skutecznie ochronić się przed zwierzyną należy nanieść
6-10 kropel repelentu Hukinol na kawałek materiału, który następnie przytwierdzamy na palikach lub tyczkach, wbijając je w odległości nie dalej niż 20 metrów od siebie wokól całej uprawy. Hukinol rozpylony w powietrzu nie zagwarantuje skuteczności.

UWAGA !
HUKINOL swą wysoką skuteczność zawdzięcza bardzo mocnej koncentracji składników odstraszających, co czyni go niezwykle "śmierdzącą" substancją ! Należy zachować ostrożnośc podczas dozowania Hukinolu, gdyż jego przykry zapach jest bardzo ciężki do usunięcia.

Pojemność: 500ml
Producent: Kieferle - Niemcy


Zobacz też

30 Inne produkty w tej kategorii