Katowice: 537 334 360 Wroclaw: 535 359 025 Warszawa: 536 958 778  Gdansk: 533 359 025

nowy

GHE BIOPONIC MIX 10GR, STYMULATOR SYSTEMU OHCRONNEGO ROŚLIN, TRICHODERMA

21,18 zł

-5%

20,12 złbrutto

OBNIŻONA CENA

GHE BIOPONIC MIX 10GR, STYMULATOR SYSTEMU OHCRONNEGO ROŚLIN, TRICHODERMA 5 1 5 2

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 2

Sub Culture (dawna nazwa: BioMagix) jest stosowany w każdym rodzaju uprawy (Gleba, Hydro, Kokos) w strefie korzeniowej do eliminowania patogenów i poprawienia rozpuszczalności materii organicznej w roztworze, zwiększa siły Twoich roślin, Tworzy barierę ochrooną wokół korzeni i eliminuje choroby korzeni. -SubCulture pozwala na prowadzenie w 100% ORGANICZNYCH upraw HYDROPONICZNYCH w połączeniu z odpowiednimi nawozami organicznymi (tzw. Bioponika)- Dawkowanie: 10 g/100 litrów wody. Co 6 do 8 tygodni.

Stosowanie: 

Na substracie wilgotnym jak włókno kokosowe, wełna mineralna lub perlit: Po prostu dodać bezpośrednio do substratu . Na nagie korzenie lub na granulat ceramiczny: Stosować Bio Filtr + Bio Stars, który zapewni mikroorganizmom odpowiednie środowisko do życia i rozwoju. Stosować roztwór odżywiający 10 g/100 I. Co 6 do 8 tygodni. 

Bez względu na to, czy mikroorganizmy zostały wprowadzone w BioFiltre czy bezpośrednio w podłoże, będą się rozwijać w substracie, jeżeli tylko ich środowisko jest odpowiednio napowietrzone i wilgotne. Odpowiednia temperatura i poziom pH mają duże znaczenie dla zapewnienia im dobrych warunków rozwoju. Im lepsze warunki mają mikroorganizmy, tym lepiej będzie odżywiona roślina. 
Ważna uwaga: znaczący spadek pH jest sygnałem alarmowym oznaczającym śmierć dużej ilości mikro­ organizmów. W takim przypadku ważne jest znalezienie przyczyny takiego stanu rzeczy i zastąpienie ich nowymi BM lub SubCulture. BM i SubCulture to dwa rozmaite produkty. SubCulture jest stosowany w strefie korzeniowej do eliminowania patogenów i poprawienia rozpuszczalności materii organicznej w roztworze. BM jest używany tylko do rozkładu materii organicznej. Jeżeli został już zastosowany SubCulture, nie jest potrzebny BM.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej kategorii