Katowice: 537 334 360 Wroclaw: 535 359 025 Warszawa: 536 958 778  Gdańsk: 533 359 025

nowy

CLONEX - MIST 300ml

77,49 zł

-10%

69,74 złbrutto

OBNIŻONA CENA

CLONEX - MIST 300ml 5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

Clonex Mist jest znanym i cenionym produktem opracowanym specjalnie do jeszcze skuteczniejszego klonowania przy uprawie roślin. Clonex Mist jest bardzo łatwy w użyciu i świetnie sprawdza się w uprawie outdoor i indoor.

Co daje stosowanie Clonex:

·         Najlepsze wyniki za każdym razem

·         Szybkie generowanie korzeni

·         Silne i zdrowe roślinny

Nowa klasa Clonex® Mist została opracowana w Nowej Zelandii przez dr Lynette Morgan z Suntec Laboratory na Ficus i Dianthus. Rozwój korzeni okazał się szybszy do 10 dni, z 30% dłuższymi korzeniami i do 156% więcej korzeni niż przy użyciu wody tylko . CLONEX® Mist jest łatwy w użyciu i generuje szybsze, bardziej energiczne i zdrowe klony. W celu uzyskania najlepszych efektów użyj żelu korzeniowego CLONEX® Root® Riot®. Wszystkie sadzonki korzystają z umieszczenia ich w propagatorze z regulowaną wentylacją.

Instrukcje użytkowania - sadzonki

1. Wybierz zdrową roślinę z silnymi końcówkami. Jeśli jest to możliwe, to sadzonki mogą być pryskane Clonex Mist raz lub dwa w ciągu tygodnia, zanim zostaną pobrane silne końcówki.

2. Użyj ostrego ostrza, takiego jak skalpel, aby przeciąć ukośne łodygi - tuż poniżej węzła liściowego. Użyj ostrych nożyczek, aby wyciąć niektóre większe liście, pozostawiając dwa lub trzy na cięciu.

3. Następnie ścięte końcówki należy zamoczyć w Rooting Gel i natychmiast włożyć do podłoża, które należy zwilżyć przed użyciem.

4. Nowe sadzonki spryskać Clonex® Mist i umieścić w propagatorze. Pokrywa powinna być zamknięta i otwory wentylacyjne również zamknięte.

5. Po 2-3 dniach opryskiwać ponownie Clonex® Mist i otworzyć otwory wentylacyjne. Sprawdź nowe korzenie po kilku dniach - kontynuuj oprysk, aż roślina zostanie ukorzeniona. Jeśli sadzisz w glebie, należy starannie ułożyć glebę wokół korzeni, aby uniknąć ich uszkodzenia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej kategorii

Klonowanie i...

Baza wiedzy

Polecane produkty