Katowice: 537 334 360 Wroclaw: 535 359 025 Warszawa: 536 958 778  Gdansk: 533 359 025

DiamondRoom

Odkryj nową jakość namiotów DiamondRoom

Optymalne warunki uprawy w namiotach DiamondRoom

Wszystkie growboxy oferowane przez firmę DiamondRoom to najwyższej jakości namioty do uprawy roślin w domowych warunkach. Wykonane są starannie, z najlepszych materiałów. Ze względu na dostosowywanie namiotów do możliwości uprawy różnego rodzaju roślin i ...

Odkryj nową jakość namiotów DiamondRoom

Optymalne warunki uprawy w namiotach DiamondRoom

Wszystkie growboxy oferowane przez firmę DiamondRoom to najwyższej jakości namioty do uprawy roślin w domowych warunkach. Wykonane są starannie, z najlepszych materiałów. Ze względu na dostosowywanie namiotów do możliwości uprawy różnego rodzaju roślin i w różnym zakresie, sklep przygotował dla swoich klientów kilka serii swoich produktów. Inne propozycje firma DiamondRoom oferuje profesjonalnym hodowcom, a inne – osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z uprawą roślin w domu. W każdym przypadku są to jednak namioty o stabilnym stelażu oraz wykonane z trwałego materiału, zapewniającego roślinom uprawianym wewnątrz stabilne i optymalne warunki do wzrostu. Można sądzić, że na rynku mamy do dyspozycji szeroki zakres wysokiej jakości growboxów. Nie zawsze jednak ich cena odwzorowuje jakość. Tak jest jednak w przypadku namiotów do uprawy DiamondRoom, które sprzedawane są z gwarancją i stanowią niezwykle atrakcyjny produkt zarówno pod względem jakości, jak i ceny. Tym bardziej, że sklep mocno zróżnicował ofertę i proponuje swoim klientom namioty różnej wielkości. A niska cena najprostszych modeli nie zmienia faktu, iż są to wyroby przygotowane z ogromną starannością i z najlepszych jakościowo materiałów.

Najwyższej jakości oferta

Zagłębiając się w temat domowej uprawy roślin, można nabrać błędnego przekonania, że specjalistyczny growbox można bez większych problemów przygotować własnoręcznie. Nic bardziej mylnego. Gotowe do montażu growboxy oferowane przez firmę DiamondRoom w prowadzącym sprzedaż wysyłkową sklepie to zdecydowanie wyższa klasa produktu. Świadczy o tym szereg udogodnień, które firma oferuje w standardzie swoim klientom. Namioty DiamondRoom wykonane są z materiału o najwyższym standardzie, wytrzymałego, odbijającego światło w 95%, całkowicie światłoszczelnego i nie przepuszczającego zapachów. Całość namiotu zbudowana jest na stabilnej konstrukcji (stelażu), a także dodatkowo wzmocniona w newralgicznych miejscach. Odpowiednio zabezpieczona jest również podłoga, otwory wentylacyjne oraz zamek pozwalający na dostanie się do środka namiotu. Wszystko to umożliwia łatwiejsze, bardziej komfortowe i bezproblemowe korzystanie z growboxów.

Więcej

DiamondRoom  Jest 24 produktów

Wyświetlane 1 - 24 z 24 produktów
Wyświetlane 1 - 24 z 24 produktów


Informacja

Promocje

Tagi

DiamondRoom